Strony | Elcreo - Zaprojektuj z nami Twoją nową Stronę - www.elcreo.pl
20273
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20273,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Strony

Projekt Twojej Strony
Tworzenie stron oraz sklepów www przez nasz zespół to dokładnie zaplanowany proces. Dlatego dzięki odpowiedniemu podejściu zrealizujemy dla Ciebie Twój wymarzony projekt. Przygotowaliśmy specjalne pakiety, które jeszcze bardziej ułatwią Ci wybór Twojej przyszłej witryny. Od dobrze skrojonej wizytówki firmowej poprzez zaawansowane strony korporacyjne po najbardziej godne uwagi sklepy online. Przez cały przebieg tworzenia serwisu będziesz miał zapewnioną opiekę mentora, który zadba przede wszystkim o całą komunikację. Proces budowy Twojej witryny opisuje poniższy schemat.

Analiza działań

Po naszej pierwszej rozmowie, przeanalizujemy i przygotujemy wstępną propozycję Twojej strony, oprócz tego, podpowiemy Tobie jakie rozwiązania pasują najlepiej do Twojej przyszłej witryny i co najważniejsze ułatwią Twojemu Klientowi dotarcie do Ciebie.

Spotkanie / Video konferencja

Przedstawimy Tobie jak może wyglądać Twoja nowa strona internetowa, dlatego wybierzemy dla Ciebie kilka przykładów najbardziej godnych uwagi. Z pośród wszystkich wybierzemy wspólnie jeden z nich, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Materiały

Po wyborze odpowiedniego szablonu, dostarczasz nam wymagane materiały m.in teksty, logo, grafiki (jeżeli już jakieś posiadasz) oraz inne elementy, które chcesz by znalazły się na Twojej stronie.

Projektowanie

Na tym etapie zajmujemy się projektowaniem Twojej witryny. Czas jaki potrzebujemy by stworzyć stronę, zależy od wyboru pakietu. Zazwyczaj trwa to od 3-5 tygodni.

Przekazanie projektu

Jeszcze przed przekazaniem projektu, wprowadzimy Twoje uwagi dotyczące projektowanej witryny. Najważniejsze jest to, żeby strona podobała się właśnie Tobie!

Strony które tworzymy
Wszystkie strony niezależnie od pakietu jaki wybierzesz wyposażone są w najnowsze technologie w tym możliwość wyświetlania na różnych urządzeniach, nie tracąc przy tym jakości przekazu. Do każdej strony możemy podpiąć certyfikat SSL, dzięki niemu osoby logujące się na Twoją stronę zyskają gwarancję bezpieczeństwa a Ty zagwarantujesz im pełną ochronę danych. Jeżeli zakładasz dopiero stronę pomożemy Tobie również w znalezieniu odpowiedniego serwera oraz domeny. Strony, które projektujemy oparte są o szablony WordPress, to najpopularniejszy i najbardziej wszechstronny system zarządzania treścią (CMS).