Marketing | Elcreo - Google Ads, Facebook, Instagram - www.elcreo.pl
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Marketing

Co możemy Tobie zaoferować?
Reklama Google Ads

Zastanawiasz się jak wykreować świadomość swojej marki? Chciałbyś dotrzeć do szerokiego grona Klientów? Pełen sukces w Twojej branży zależy od marketingu online! Zrealizuj swój cel i osiągnij sukces! Twoje produkty lub usługi będą nareszcie dostrzegane przez Twoich Klientów. Skorzystaj z naszej pomocy i najskuteczniejszych narzędzi jakie daje online marketing. Przewaga nad konkurencjom, zwiększony ruch na stronie a co za tym idzie lepsze wyniki finansowe Twojej firmy. Osiągnij to wszystko dzięki tekstowej reklamie online oraz reklamie produktów. Google Adwords to podstawa w budowaniu współczesnego biznesu.

Reklama Tekstowa

Kluczowy typ reklam AdWords. Dzięki niemu zareklamujesz konkretną usługę lub produkt, po kliknięciu w link zostaniesz odesłany do konkretnej witryny na Twojej stronie www. Dzięki możliwościom targetowania dotrzesz do odpowiedniej grupy docelowej i zyskasz nowych Klientów.

Reklama Graficzna

Bądź widoczny również na stronach partnerskich Google. Targetuj odpowiednio Twoje reklamy i pokazuj się osobą zainteresowanym wybraną tematyką. Dzięki temu atrakcyjnie pokażesz produkty czy usługi oraz przedstawisz swoją ofertę szerokiej grupie odbiorców.

Remarketing

Chcesz żeby reklamy podążała za Twoim Klientem. Uruchom remarketing i przypominaj o Twoich produktach i usługach osobą, które już kiedyś odwiedziły Twoją stronę. Dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób nawiązać lepsze relacje ze swoim Klientem.

Jeszcze więcej Ciebie w sieci?
Reklama na Facebooku

Chcesz dotrzeć do setek czy nawet milionów użytkowników ?! Recepta jest prosta – promuj się na Facebooku! Bądź pewny, że trafiasz z komunikatem do odpowiednio targetowanej grupy osób poprzez reklamy w Facebook Ads. Zyskaj dodatkowe polubienia fanpagea i powiększaj dzięki temu grono swoich odbiorców. Dzięki promowaniu postów umieszczonych na Twojej tablicy zwiększysz interakcję z użytkownikami. Te wszystkie możliwości daje Tobie Facebook, a my pomożemy Ci je wykorzystać. Aktywne prowadzenie Facebooka to cenne leady i zwiększona sprzedaż na Twojej stronie.

Prowadzenie Fanpagea

Nie masz czasu na tworzenie i dodawanie nowych wpisów? Z chęcią Ci w tym pomożemy. Ustalimy z Tobą tematykę i będziemy dodawać od 3-10 wpisów tygodniowo na Twojego fanpagea. Wpisy, mogą być urozmaicone o zdjęcia bądź grafiki, które stworzymy specjalnie dla Ciebie.

Promowanie Postów

Wypromujemy dla Ciebie wcześniej napisany post. Przed promowaniem ustalimy z Tobą i pomożemy dobrać odpowiednią grupę targetową, która zobaczy Twój post na swojej tablicy. Dzięki precyzyjnym komunikatom Twoje wiadomości będę czytane tylko przez wartościowych Tobie odbiorców.

Reklamy na Facebooku

Dzięki usłudze Facebook Ads, wypromujemy Twoje produkty oraz usługi. Zdarza Ci się widzieć na swoim koncie FB reklamy w tzw. kafelkach? To właśnie reklama multiproduct dzięki niej i wielu innym będziesz mógł pokazywać swoje produkty i kierować odbiorców na odpowiednie podstrony na Twojej stronie www.